VIDEO ŞİFRELEME PROGRAMI NEDİR ?
Hazırlamış olduğunuz ders videolarını kolayca şifreleyebilirsiniz. Şifreleme işlemi sonrası istemediğiniz hiç kimse videolarınıza erişemez.
Video Şifrelemeden Önce
Şifrelenmeden Önce
Hazırlamış olduğunuz .mp4 formatındaki dosyaları dosyalar, herkesin rahatlıkla izleyebileceği korumasız dosyalardır.
Video Şifrelemeden Önce
Şifrelendikten Sonra
Video şifreleme programı ile bunları güvenilir .byx formatına çeviriyoruz ve artık videolarınız güvende. İstemediğiniz hiç kimse videolarınızı izleyemez.
PROGRAM İÇERİSİNDE NELER VAR ?
89 USD değerindeki video şifrele paketini satın aldığınızda, aşağıdaki özelliklerin hepsini kullanabilirsiniz.
Şifreleme Programı
Şifreleme Programı : MP4 videolarınızı şifreleme programı. Bu sayede videolarınız BYX uzantılı şifreli videolar haline gelmektedir.
Şifreleme Programı
Video İzleme Programı : Şifreli videoları izleyebilmek için üretilmiş olan bir programdır. Bu programda video izleme, dersler içersinde istediğin dersi arama, ders hızlandırma, ders yavaşlatma vs. imkanlar mevcuttur.
Şifreleme Programı
Paket No : Videoları izleyebilmek için set başına "Paket No" gerekmektedir. Yapmış olduğunuz ödeme ile ilk etapta 5 adet Paket Nosu ücretsiz olarak verilmektedir.
Şifreleme Programı
SMS Sistemi : Öğretm setini lisanslayabilmesi için illaki internet olması gerekmiyor. Internet, Telefon ve SMS sistemi ile lisanslama seçenekleri mevcuttur. SMS sisteminde müşteri programın vermiş olduğu kodu SMS olarak gönderiyor. Sistem otomatik olarak 7/24 cevap lisans kodunu cep telefonuna gönderiyor.
Şifreleme Programı
SQL Server : Size admin paneli de verilecektir. Oradan müşterilerinizi takip edebileceksiniz. Müşterilerinizin lisansını durdurabilecek veya başlatabileceksiniz. Müşterilerinizin kara liste kayıtını kontrol altına alabileceksiniz. Bunun gibi bir çok özellik mevcuttur.
Şifreleme Programı
Güncellemeler : Programı müşterilere verdikten sonra zaman içersinde programı güncellenmesi gerekiyor. Çünkü, yeni çıkan Windows sürümlerinde yazılmış olan programlar çalışmayabiliyor. Programın da yeni çıkan Windowslara göre güncellenmesi gerekebilir. Bunu ücretsiz olarak yapıyoruz. Müşterileriniz de programı açtığnıda otomatik olarak güncelleme yapacaktır. Bu sayede hiç bir zaman mağduriyet yaşamayacaktır.
Video Şifreleme Laptop
PROGRAM ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?
Şifreleme Programı
Derslere Sınırsız Erişim : Öğretim setinizi bir kere satın alan müşterinin lisansı siz veya müşterinin kendisi tarafından durdurana kadar devam eder. Tekrar bunun için uğraşmanıza gerek duyulmaz
Şifreleme Programı
Flash Bellek veya Harici Disk ile izleme : Bilgisayara kurulabilidiği gibi USB Belleklerin içerisinede kurulabilir. Ve DVD lere gerek kalmadan izlenebilir. Kurulum Ekranında USB Belleğin seçilmesi yeterlidir.
Şifreleme Programı
DVD Olmadan İzleme : Program arayüzünde bulunan DVD olmadan izleme özelliği ile bilgisayara DVDler uygun olan klasöre otomatik olarak kopyalanır ve işlem sonunda DVD olmadan izlenebilir.
Şifreleme Programı
Internet Olmadan İzleme : Internet bağlantısı olmasına gerek kalmadan ders videoları izlenebilir. Lisans başlatılması yeterlidir.
Şifreleme Programı
Kolay Lisanslama : İster internet olsun, ister olmasın, lisanslama işlemleri kolayca yapılıp Setler aktif veya pasif hale getirilebilir.
Şifreleme Programı
Ders İzleme ve Seçme Paneli : Ders videolarını kolayca seçebilmeniz için özel tasarlanmış video izleme paneli ile videolara kolay erişim imkanı sağlanmaktadır.