SIKÇA SORULAN SORULAR
Aklınıza takılabileceğini düşündüğümüz bir çok sorunun cevabını bu sayfamızda cevapladık. Daha fazla sorunuz için lütfen iletişim sayfamızdaki form ile bize ulaşınız.
Öğretim setini lisans durdur veya lisans başlat işlemi yaparak birden fazla PC de çalıştırabilir. Yapması gereken lisansın aktif olduğu PC de Örnek evdeki Lisans Durdur işlemi yapıp, ardından lisansı başlatmak istediği PC de Örnek işyerindeki PC de lisans başlat işlemi yapması gerekir. Eğer ben Lisans Durdur veya Lisana Başlat yapmak istemiyorum der ise öğretim setini flash bellek veya USB harddiske kopyalayıp, oradan lisans başlat işlemi yapar. Bu sayede flash belleği hangi PC ye takarsa taksın Otomatik olarak çalışır.
89 USD Ödedikten sonra, başka bir ücret ödemiyorsunuz. Program sınırsızdır ve süresizdir. 89USD ile Şifreleme programı, Video İzleme Programı, SMS Sistemi, Yönetim Paneli ve güncellemeleri de satın almış oluyorsunuz.
Paket No; TC Kimlik No gibidir. Her sette muhakkak olması gerekir. Yoksa set çalışmaz. Müşteriye DVD leri verdiniz veya link olarak verdiniz. Onlarda kopyalayıp, başkasına verdi. Paket No olmadan ikinci bir kişi çalıştıramaz.
Paket No; bir sete özeldir. DVD kopyalasa, Paket No'yu da arkadaşına verse de çalıştıramaz. Çünkü; 1.kişi lisans başlat işlemi yaptığından onun PC de aktif gözükür. 2.Kişi lisans başlatamaya çalışsa dahi "Başka Bilgisayarda Aktif" ahatası alır ve çalıştıramaz.
Lisanslama üç Şekilde yapılabilir. Internet, SMS ve telefon seçenekleridir. Internet var ise otomatik olarak yapar. internet yok ise SMS ve Telefon seçenekleri karşısına çıkar. Telefon seçer ise sizin vermiş olduğunuz telefon no sunu arayıp lisanslama yaptırırsınız. (Size vereceğimiz Admin Panel Üzerinden). Eğer SMS seçer ise robot tarafından otomatik olarak mesaj ile lisanslama yapar.
Videoların ekran kayıtının yapılması engellenmektedir. Eğer ekran kayıtı yapmaya çalışır ise sistem lisansı otomatik olarak durdurmaktadır. ve Kullanıcıya tekrar ekran kayıtı yapar ise Tekrar seti kulanamayacağı hakkında mail atmaktadır. Eğer yine de ekran kayıtı yapmayua çalışır ise sistem Paket nosunu karalisteye almaktadır. Kullanıcı daha seti kullanamamaktadır. Sadece siz seti tekrar kullanıma açabilirsiniz.