DESTEK

Eğitimciliğiniz çok güzel olabilir, çok güzel ve kaliteli bir eğitim seti hazırlayabilirsiniz, ancak setin kaliteli olduğu gibi, sunumun da kaliteli olması gerekir.

Video şifrelemeden satışa sunarsanız, hazırladığınız set de kaliteli ise 2 gün kalmaz warez vb. (internette bedava download edilebilen) sitelere düşer. Emeğiniz bir anda çöp olur.

Videolarınızı kendiniz şifrelediniz, programın kullanımı kolay olmazsa, müşteriden “Program vistada çalışmıyor, Windows 8.1 de çalışmıyor, Format attım çalışmadı” gibi sürekli şikayetler duyarsınız. Setiniz nekadar kaliteli olursa olsun tavsiye edilmez veya aynı müşteri diğer çıkaracağınız seti almaz. Emeğiniz yine çöp olur.

Atalarımızın dediği gibi “Bir koltuğa, iki karpuz sığmaz” atasözünde anlatıldığı üzere siz kaliteli eğitiminizi yapın, bırakın videoların güvenliğini kullanışlılığını ilgili firma sağlasın. Bu sayede odak noktanız değişmesin.

Setlerinizi alanlar, yenilerini tekrar alsın ve tavsiye etsinler. En büyük reklam fısıltı gazetesidir. Yani kulaktan kulağa tavsiyedir. Bunun da en iyi yolu eğitimin kalitesi olduğu kadar sunumun da kaliteli olmasıdır